Карта пам'яті A-Data microSDHC UHS-I 16 ГБ
A-Data microSDHC UHS-I 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data microSDHC UHS-I 16 ГБ
Усі ціни 26 →ADATA microSDHC 16GB Class 10 UHS-I U1 (AUSDH16GUICL10-RA1) | 148 грн. |
Карта памяти A-DATA 16GB microSD class 10 UHS-I (AUSDH16GUICL10-RA1) AUSDH | 191 грн. |
Карта пам'яті ADATA 16GB microSDHC Class 10 UHS-I R10MB/s + SD-адаптер (AU | 179 грн. |
ADATA A-DATA 16GB microSD class 10 UHS-I (AUSDH16GUICL10-RA1) AUSDH16GUICL | 154 грн. |
Adata AUSDH16GUICL10-RA1 — Карта пам'яті microSDHC 16GB UHS-I Class 10 + S | 168 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →