A4Tech Bloody G200
Відео 4Фото 6 |
A4Tech Bloody G200 |
|
Накладні ігрові навушники з великими чашами, амбушюрами охоплює типу (Over-Ear), мікрофоном на гнучкій дужці і кабельним підключенням. Виробником позиціонуються як модель базової цінової категорії, призначена для широкого кола економних користувачів, які вибирають зручний ігровий аксесуар з оптимальним поєднанням ціни і якості. Призначені для використання з ПК, ноутбуками, смартфонами і планшетами.
Обладнані круглим кабелем довжиною 2 м з роз'ємом 4-pin mini-Jack 3.5 mm. Спеціальна тканинна обплетення кабелю має підвищену стійкість до стирання і запобігає сплутування. A4 Tech Bloody G200 мають легку, міцну і гнучку конструкцію зі зручною системою налаштування наголов'я і м'якими охоплюють амбушюрами, що забезпечують комфортні відчуття під час тривалих мережевих битв. Великі динамічні драйвери з 50-мм діафрагмою гарантують гідне звучання, якого достатньо не тільки для акустичного оформлення ігрового процесу, але і для відтворення музичних треків популярних жанрів. Для підключення до ПК комплектуються метровим подовжувачем з двома роз'ємами 3-pin mini-Jack.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody G200
Усі ціни 60 →Навушники A4Tech G200 Bloody Black/Red | 699 грн. |
Гарнитура A4Tech Bloody G200 Black/Red G200 Bloody (Black+Red) | 662 грн. |
Гарнітура A4Tech Bloody G200 Black/Red G200 Bloody (Black+Red) | 899 грн. |
Наушники игровые Bloody G200 с микрофоном, подсветка 7 цветов | 854 грн. |
A4-TECH G200 Black/Red | 775 грн. |
0 0 2 3 |
Загалом навушники щось непогані, звук нормальний, мікрофон піде. Все за власну ціну нормально. Прийнятна ціна Що на рахунок дроту, він у мене з самого початку почав закручуватися, як з цим боротися я не знав, але як дізнався стало пізно, він був закручений з самого початку, при чому так що хоч рівняй не вирівняй не вийшло його зробити нормальним, так при тому що ще і після 3 місяців використання він тупо почав розриватися, загалом провід та його якість найбільший недолік даних навушників User: користуюся A4Tech Bloody G200 кілька місяців |
Класні навушники з гарним мікрофоном + Мікрофон, поп фільтр у комплекті + повністю закривають вуха + підсвічування по USB кабелю + м'які амбушури + Міцний на вигляд кабель - думав що вони повністю USB, але ні, працюють окремо 3.5 мм, USB тільки для підсвічування Slide Van: користуюся A4Tech Bloody G200 кілька місяців |