A4Tech Bloody G520S
Відео 10Фото 4 |
A4Tech Bloody G520S 2021 рікBloody |
|
Спеціалізовані повнорозмірні ігрові навушники, які поповнили велику лінійку геймерських девайсів Bloody від A4 Tech в 2021 році. В цілому перед нами досить стандартна повнорозмірна модель типу Over-Ear з дротовим підключенням до джерела сигналу. М'які амбушюри забезпечують комфортну посадку навіть при тривалому безперервному використанні, доповнює це система регулювання наголов'я.
За відтворення звуку в навушниках A4 Tech Bloody G520S відповідають великі 50-мм динамічні випромінювачі, які забезпечують якісне і глибоке звучання. У конструкції передбачений мікрофон, необхідний для спілкування і координації дій з тіммейтамі в багатокористувацьких іграх. Система шумозаглушення робить передачу голосу більш чіткою і розбірливою. Для підключення до комп'ютера, ноутбука або будь-якого іншого джерела сигналу використовується інтерфейс USB A. Довжина проводу становить 2 м, що забезпечує необхідну свободу дій. Сам провід при цьому круглого перетину, доповнений зовнішньої тканинної опліткою, завдяки чому він більш міцний і стійкий до перегинів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody G520S
Усі ціни 63 →A4Tech Bloody G520S Black | 850 грн. |
Гарнитура A4Tech Bloody G520S Grey G520S Bloody (Grey) | 877 грн. |
Гарнітура A4Tech Bloody G520S Grey G520S Bloody (Grey) | 999 грн. |
Навушники ігрові Bloody G520S Gray | 999 грн. |
Наушники A4Tech Bloody G520S Grey | 970 грн. |
Зібрані норм
Зручні Померли після гарантії
Мікрофон Дріт Дмитро: користуюся A4Tech Bloody G520S більше року |
Юзалися переважно в іграх, для цього підходять.
Мікрофон тут якесь дно. По-перше, він постійно увімкнений і кнопки "mute" немає, по-друге він добре ловить звуки оточення, хоча мене мало не дуже голосно.
Дріт...думав що норм, але після гарантійного терміну він відвалився і навушники перестали працювати)