Візочок El Camino Era 2 in 1
Відео 1Фото 39 |
El Camino Era 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:12.7 кг
Всі характеристики
Купити El Camino Era 2 in 1
Усі ціни 14 →Универсальная коляска 2 в 1 El Camino Me 1100 Era Black Night | 12 013 грн. |
Коляска універсальна 2в1 El Camino ERA ME 1100 (black night) | 10 930 грн. |
Коляска універсальна 2в1 Camino ERA ME 1100 (black night) | 14 056 грн. |
Коляска El Camino 2 в 1 ERA ME 1100 Black night (ME 1100 black night) | 11 266 грн. |
Коляска 2 в 1 EL Camino ME 1100 Era Black Night ME 1100 Black Night | 11 833 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →