Ноутбук Acer Predator Helios 300 PH317-56 [PH317-56-76D8] (NH.QGVEU.007)
Відео 5Фото 12 | від 49 999 до 74 194 грн. Порівняти ціни 21 →2022 рікPredatorігровийматовий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6ECyberpank 2077підсвічуванняхороший NTSC Дисплей:17.3 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7, 12700H, 1.7 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:3 кг |
Модифікації Acer Predator Helios 300 PH317-56 10
Характеристики
Acer Predator Helios 300 PH317-56 [PH317-56-76D8] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Predator Helios 300 PH317-56 [PH317-56-76D8]
Сортувати
Acer Predator Helios 300 PH317-56 (NH.QGVEU.007) Abyssal Black NH.QGVEU.00 | 49 999 грн. |
Acer Predator Helios 300 PH317-56-76D8 Abyss Black (NH.QGVEU.007) | 49 999 грн. |
Ноутбук Acer Predator Helios 300 PH317-56 17,3" FHD IPS, Intel i7-12700H, | 63 999 грн. |
Ноутбук Acer Predator Helios 300 PH317-56-76D8 Abyss Black (NH.QGVEU.007) | 61 667 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо