Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF548S38IB-32
Відео 1Фото 8 |
Kingston Fury KF548S38IB-32 4800 МГц CL38 5600 МГц CL40 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF548S38IB-32
Усі ціни 31 →Kingston SODIMM DDR5 32GB 4800Mhz FURY Impact Black (KF548S38IB-32) KF548S | 4 355 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Beast DDR5-4800 SO-DIMM 32GB (KF548S38IB-32) | 4 359 грн. |
Пам'ять ноутбука Kingston DDR5 32GB 4800 FURY Impact (KF548S38IB-32) | 4 855 грн. |
Память для ноутбуків Kingston Fury 32 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz Fury Impact | 4 419 грн. |
Kingston Fury 32 Gb SO-DIMM DDR5 4800 MHz Fury Impact (KF548S38IB-32) | 4 398 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF548S38IB-32 | від 4 234 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF556S40IB-32 | від 4 399 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →