Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71 [PHN16-71-56NK] (NH.QLTEP.004)
Фото 13 | від 73 399 до 81 999 грн. Порівняти ціни 10 →2023 рікPredatorігровийматовий165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Cyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10) Процесор:Core i5, 13500HX, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 4050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.6 кг |
Модифікації Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71 19
Характеристики
Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71 [PHN16-71-56NK] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71 [PHN16-71-56NK]
Сортувати
Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71-56NK (NH.QLTEP.004) | 73 399 грн. |
Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71-56NK (NH.QLTEP.001) | 78 550 грн. |
Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71-56NK (NH.QLTEP.001) | 76 999 грн. |
Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71-56NK (NH.QLTEP.001) NH.QLTEP.001 | 81 999 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо