Похідний ніж Active Cruze
Фото 5 |
Active Cruze |
|
Складаний ніж категорії EDC (для повсякденного носіння) від марки Active - це рішення 2023 випуску, що представляє початковий ціновий сегмент. Клинок довжиною 89 мм має гладку ріжучу кромку та універсальний профіль drop-point. Лезо зроблено із сталі марки 3CR13, тобто стійкого до корозії матеріалу, який передбачає досить легке заточування, але водночас характеризується добрим рівнем твердості (57 одиниць за шкалою Роквелла).
До фішок клинка відноситься досить велика товщина в обусі 3.3 мм, яка підвищує стійкість до поперечних навантажень, і наявність матового покриття Satin, що запобігає відблиску. Ніж Active Cruze зустрічається у продажу у двох варіантах забарвлення рукоятки - у чорному та оливковому. Сама ручка передбачає ергономічну підпальцеву виїмку, текстуровану поверхню для зручного хвату та накладки зі скловолокна G-10, що поєднує міцність та невелику вагу (сумарно 116 грам). Окремо варто виділити замок liner lock із захисним блокуванням від випадкового відкриття та зручною можливістю вилучення леза однією рукою (за допомогою фліппера). У комплектацію включена кишенькова кліпса.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Active 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Active.
Купити Active Cruze
Усі ціни 14 →Карманный нож Active Cruze black (VK-JJ050B) | 738 грн. |
Нож Active Cruze Black (VK-JJ050B) VK-JJ050B | 701 грн. |
Ніж Active Cruze Black (VK-JJ050B) VK-JJ050B | 729 грн. |
ACTIVE Cruze VK-JJ050OL | 729 грн. |
Нож Active Cruze black VK-JJ050B | 738 грн. |