USB-флешка A-Data UV210 32 ГБ
Фото 8 |
A-Data UV210 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data UV210 32 ГБ
Усі ціни 13 →ADATA 32GB USB 2.0 UV210 Metal (AUV210-32G-RGD) | 245 грн. |
Накопитель ADATA 32GB USB 2.0 UV210 Metal Silver AUV210-32G-RGD | 372 грн. |
ADATA 32GB USB 2.0 UV210 Metal Silver AUV210-32G-RGD | 212 грн. |
ADATA AUV210-32G-RGD | 213 грн. |
Флешка A-DATA 32GB UV210 Metal Silver USB 2.0 (AUV210-32G-RGD) AUV210-32G- | 169 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації A-Data UV210
Ціни на A-Data UV210 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV210 32 ГБ | від 169 грн. | 13 пропозицій | ||
A-Data UV210 64 ГБ | від 189 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →