USB-флешка A-Data UV350 32 ГБ (AUV350-32G-RBK)
Фото 9 |
A-Data UV350 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data UV350 32 ГБ
Усі ціни 11 →ADATA UV350 32GB Silver (AUV350-32G-RBK) | 318 грн. |
Flash A-DATA USB 3.2 UV 350 32Gb Silver AUV350-32G-RBK | 331 грн. |
Флеш накопичувач A-Data AUV 350 32GB USB3.2 Silver (AUV350-32G-RBK) AUV350 | 249 грн. |
USB флеш накопичувач ADATA 32GB UV350 Metallic USB 3.2 (AUV350-32G-RBK) AU | 318 грн. |
ADATA A-Data AUV 350 32GB USB3.2 Silver (AUV350-32G-RBK) 43360 | 318 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації A-Data UV350
Ціни на A-Data UV350 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV350 32 ГБ | від 249 грн. | 11 пропозицій | ||
A-Data UV350 64 ГБ | від 239 грн. | 16 пропозицій | ||
A-Data UV350 128 ГБ | від 415 грн. | 10 пропозицій | ||
A-Data UV350 256 ГБ | від 779 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data UV350 512 ГБ | від 1 869 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →