USB-флешка Verbatim Metal Executive 32 ГБ
Відео 1Фото 8 |
Verbatim Metal Executive 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Metal Executive 32 ГБ
Усі ціни 30 →Verbatim 32 GB METAL EXECUTIVE GOLD (99105) Gold | 352 грн. |
USB флеш накопитель Verbatim 32GB Metal Executive Gold USB 3.0 (99105) 991 | 468 грн. |
USB флеш накопичувач Verbatim 32GB Metal Executive Gold USB 3.0 (99105) 99 | 343 грн. |
Verbatim USB флеш накопичувач Verbatim 32GB Metal Executive Gold USB 3.0 ( | 343 грн. |
Verbatim 32 GB Metal Executive (98749) 98749 | 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Verbatim Metal Executive
Ціни на Verbatim Metal Executive |
---|---|---|---|---|
Verbatim Metal Executive 32 ГБ | від 222 грн. | 30 пропозицій | ||
Verbatim Metal Executive 64 ГБ | від 299 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →