USB-флешка Apacer AH15A 32 ГБ
Фото 5 |
Apacer AH15A 32Gb |
|
Оснащена карабіном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH15A 32 ГБ
Усі ціни 27 →Apacer AH15A 32GB USB 3.1 Ashy (AP32GAH15AA-1) | 338 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.1 32GB Apacer AH15A Black (AP32GAH15AA-1) AP32GAH15A | 290 грн. |
Флеш-драйв APACER AH15A 32GB USB3.1 Ashy AP32GAH15AA-1 | 317 грн. |
USB флеш накопичувач Apacer 32GB AH15A Ashy USB 3.1 (AP32GAH15AA-1) AP32GA | 308 грн. |
Apacer USB 32Gb AH15A Gen1 Ashy USB 3.1 (AP32GAH15AA-1) AP32GAH15AA-1 | 317 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer AH15A
Ціни на Apacer AH15A |
---|---|---|---|---|
Apacer AH15A 16 ГБ | від 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AH15A 32 ГБ | від 290 грн. | 29 пропозицій | ||
Apacer AH15A 64 ГБ | від 327 грн. | 33 пропозиції | ||
Apacer AH15A 128 ГБ | від 592 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →