Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Тостери, бутербродниці й вафельниці   /   Adler

Тостер Adler AD 3223

Фото - Тостер Adler AD 3223
Фото 11
Adler AD 3223
Колір
Тип
тостер
Потужність
900 Вт
Кількість відділень тостера
2
Кількість виробів
2
Ступенів обсмажування
6
Управління
механічне
Функції та можливості
високий підйом
Комплектація
решітка для підігріву булочок
Піддон для крихт
Довжина кабелю
0.75 м
Матеріал корпуса
пластик
Вага
0.83 кг
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 3223

Усі ціни 29 →

Тостер Adler AD 3223 5903887805179

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 150 грн.

Тостер Adler AD 3223

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
639 грн.

Тостер Adler AD 3223 White AD-3223 white

Компактний тостер на 2 скибки з потужністю до 900 Вт та 6 рівнями обсмажування. Adler AD 3223 — це зручне рішення для швидких... щесніданків із рівномірним підрум’яненням і функцією підігріву булочок.
Euro-technika.com.uaЗ нами 8 років
(Львів)
Поскаржитись
722 грн.

Тостер Adler AD 3223

Тостер Adler AD 3223 — це функціональний пристрій для швидкого та рівномірного підсмажування тостів. Оснащений двома слотами... щедля скибочок хліба з розміром 130 x 120 x 20 мм, він підтримує до 6 рівнів підсмажування, що дозволяє налаштувати ступінь готовності за власним смаком. Управління здійснюється за допомогою зручного поворотного механізму, що забезпечує простоту користування. Тостер
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 287 грн.

Електричний тостер Adler AD 3223 білий 900 Вт, 2 відділення, регулювання підсмаження, решітка для булочок

Маркетплейс: MAUDAU  Golden З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
960 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 3223