Бутербродниця Adler AD 301
Відео 1Фото 6 |
Adler AD 301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 301
Усі ціни 16 →Бутербродниця Adler AD 301 | 565 грн. |
Бутербродниця, сендвічниця Adler AD 301 750 Вт | 631 грн. |
Сендвічниця Adler AD 301 White S | 831 грн. |
Сендвічниця бутербродниця AD 301 | 600 грн. |
Сендвічниця Adler AD 301 750Вт з термостатом white | 920 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →