Вафельниця Adler AD 3062
![]() |
Adler AD 3062 |
|
Модель призначена для виготовлення вафельних кошиків.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 3062
Усі ціни 21 →Adler Ad 3062 | 1 655 грн. |
| 1 638 грн. | ![]() |
| 1 722 грн. | ![]() |
Adler AD 3062 AD3062 | 2 065 грн. |
Вафельниця Adler AD 3062 | 1 912 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →