Бутербродниця Adler AD 3068
![]() |
Adler AD 3068 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 3068
Усі ціни 24 →Електрогриль Adler AD 3068 | 1 187 грн. |
Електрогриль притискний Adler AD 3068 | 1 921 грн. | ![]() |
| 759 грн. |
| 979 грн. |
| 962 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →