Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Тостери, бутербродниці й вафельниці   /   Adler

Тостер Adler AD 3225

Фото - Тостер Adler AD 3225
Фото 19
Adler AD 3225
Колір
Тип
тостер
Потужність
950 Вт
Кількість відділень тостера
2
Кількість виробів
2
Ступенів обсмажування
6
Управління
механічне
Функції та можливості
підігрів
розморожування
Комплектація
решітка для підігріву булочок
Піддон для крихт
Відсік для шнура живлення
Довжина кабелю
0.75 м
Матеріал корпуса
пластик
Розміри (ВхШхГ)
190х155х270 мм
Вага
1.27 кг
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Adler AD 3225

Усі ціни 13 →

Тостер Adler AD 3225

Тостер Adler AD 3225 — компактний двосекційний прилад потужністю 950 Вт для швидкого приготування двох тостів одночасно; біли... щей пластиковий корпус (27 × 19 × 15,5 см) легко вписується в сучасну кухню та економить місце. Шість рівнів підсмажування дозволяють точно регулювати ступінь зарум’янення, а функції STOP, REHEAT і DEFROST забезпечують зупинку процесу, дбайливий підігрів і розморожування із підсмажуванням відповідно. Є автоматичне виштовхування готових тостів, вбудований металевий рушт для булочок, знімний піддон для крихт для швидкого прибирання і прогумовані ніжки для стійкості; довжина шнура 75 см, розміри слотів 13 × 10 × 3,5 см підходять для звичайних скибок і булочок. Надійне просте керування та стандартна сумісність з мережею 220–240 В роблять модель практичним вибором для сім’ї або пари, яка цінує швидкі та передбачувані сніданки.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 919 грн.

Тостер ADLER AD 3225 POLAND з решіткою для підігріву булочок

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТЕХНОСМАК З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 631 грн.

Тостер Adler AD 3225

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 925 грн.

Тостер з решіткою для булочок Adler AD 3225, 6 рівнів обсмажування 950Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 712 грн.

Тостер з решіткою для булочок Adler AD 3225, 6 рівнів обсмаження, 950 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТЕХНОВІРА З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 585 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 3225