Електродуховка Adler AD 6023
![]() |
Adler AD 6023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 6023
Усі ціни 18 →Електрична духовка настільна Adler Ad 6023 | 4 330 грн. | ![]() |
| 4 368 грн. |
Духовка настільна Adler AD 6023 | 5 031 грн. | ![]() |
| 4 375 грн. | ![]() |
Adler AD 6023 AD6023 | 5 359 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →