Електродуховка Adler AD 6024
Фото 13 |
Adler AD 6024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 6024
Усі ціни 7 →Настільна духовка Adler AD 6024 | 2 680 грн. |
Духовка електрична настільна Adler AD 6024 22 л домашня піч для кухні на 1 | 3 800 грн. |
Настільна духовка Adler AD 6024 | 2 670 грн. |
Настольная духовка Adler AD 6024 | 2 676 грн. |
Настільна духовка Adler AD 6024 | 2 800 грн. |
Настольная духовка Adler AD 6024 | 2 670 грн. |
Електрична піч Adler AD 6024 (конвекція, 1300 Вт) | 3 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →