Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Електродуховки   /   Adler

Електродуховка Adler AD 6029

Фото - Електродуховка Adler AD 6029
Фото 14
Adler AD 6029
Колір
Об'єм
14 л
Потужність
1200 Вт
Управління
поворотні перемикачі
Мінімальна температура
100 °C
Максимальна температура
230 °C
Кількість режимів приготування
3
Функції і можливості
таймер
Подвійне скло
Відкриття дверцят
відкидна
Габарити (ВхШхГ)
25.2х39.5х34.5 см
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Як вибрати настільну електродуховкуРозповідаємо, у чому переваги електродуховки та як зробити правильний вибір з урахуванням обсягу, потужності й функцій

Купити Adler AD 6029

Усі ціни 11 →

Духовка настільна Adler AD 6029

Духовка настільна Adler AD 6029 — компактна електропіч об’ємом 14 л і потужністю 1200 Вт для щоденного приготування у невелик... щеих кухнях, офісах чи дачах; механічне керування з таймером до 60 хв, діапазон температур 100–230°C і три режими нагріву (верхній, нижній, одночасний) забезпечують універсальність для тостів, запіканок, невеликої випічки та підрум’янювання, а чотири ТЕНи гарантують більш рівномірне прогрівання камери; скляні дверцята з загартованого скла дозволяють контролювати процес без відкривання, комплект включає решітку, жарочну форму та піддон для крихт для зручного приготування й очищення; компактні габарити 39,5×25,2×34,5 см і довжина шнура 90 см полегшують розміщення на стільниці, чорне оформлення пасує до сучасного інтер’єру, пристрій поєднує простоту експлуатації та функціональність для повсякденних потреб.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 657 грн.

Духовка настільна Adler AD 6029

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 206 грн.

Духовка ADLER AD 6029 14L електрична піч

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТЕХНОСМАК З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 791 грн.

Духовка настільна Adler AD 6029

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 663 грн.

Електрична духовка Adler AD 6029 ємністю 14 літрів 100–230°C 1200Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Флешмоб З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 763 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 6029