Каталог   /   Авто та мото   /   Додаткове обладнання   /   Автохолодильники   /   Adler

Автохолодильник Adler AD 8078

Фото - Автохолодильник Adler AD 8078
Фото 15
Adler AD 8078
Тип
контейнер-холодильник
Принцип роботи
термоелектричний (Пельтьє)
Об'єм
28 л
Кількість камер
1
Вміщує банок
44 шт.
Режим роботи
охолодження
обігрів
Максимальне охолодження на
20 °C
Потужність в режимі охолодження
45 Вт
Потужність в режимі нагріву
40 Вт
Функції
вбудований вентилятор
знімна кришка
Напруга живлення
12/230 В
Габарити (ВхШхГ)
43.5x39.6x29.7 см
Вага
4.3 кг
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2022

Практичний та недорогий дорожній холодильник від польської торгової марки Adler. Модель має класичне однокамерне компонування з корисним об'ємом внутрішнього простору близько 30 л. Цього вистачить на компанію із 4 – 6 осіб (для перевезення продуктів та охолоджувальних напоїв). Adler AD 8078 може працювати в режимі охолодження, витримуючи температуру на 16 - 20 ° С нижче ніж зовні, або в режимі підтримки тепла.

Перемикач Hot / Cold розміщується на задній панелі корпусу поблизу роз'ємів підключення автохолодильника: в один з таких передбачається вставляти кабель від гнізда прикурювача (12 В), в другий - провід від побутової електромережі (230 В). Модель використовує термоелектричний принцип охолодження та підтримання тепла за допомогою спеціальних пластин та «ефекту Пельтьє». Вбудований в кришку вентилятор допомагає підтримувати рівномірну температуру всередині робочої камери. Насамкінець важливо згадати наявність у конструкції агрегату ручки для зручності перенесення 4.3-кілограмового корпусу.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Як вибрати автохолодильникОхолоджені продукти та напої в дорозі – додатковий елемент комфорту для водія та пасажирів

Купити Adler AD 8078

Усі ціни 30 →

Ізотермічний холодильник Adler AD 8078

Ізотермічний холодильник Adler AD 8078 — це практичний пристрій, який ідеально підходить для подорожей, кемпінгів та відрядже... щень. Завдяки двом джерелам живлення — розетці 230 В та автомобільному прикурювачу 12 В — його можна легко використовувати у будь-яких умовах. Висока функціональність забезпечується системою охолодження на основі елемента Пельтьє, що підтримує температуру до 20°C нижче навколишньої, і функцією нагріву, яка дозволяє зберігати їжу теплою протягом тривалого часу. Об’єм 30 літрів дозволяє зручно зберігати напої та продукти для кількох осіб. Важливі переваги включають ефективну теплоізоляцію товщиною до 25 мм, що забезпечує стабільну температуру навіть при змінних зовнішніх умовах, і режим Eco для зниження споживання енергії. Зручна знімна кришка та ручка роблять транспортировку комфортною, а компактні габарити — зовнішніми 43,5 х 39,6 х 29,7 см — дозволяють легко брати пристрій із собою. Надійна конструкція та сучасний дизайн роблять цей холодильник незамінним для активних мандрівників, які цінують свіжість і прохолоду у будь-який час року.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 767 грн.

Автомобільний холодильник Adler AD 8078

Автомобільний холодильник Adler AD 8078 – це переносний міні-холодильник для напоїв та продуктів, який стане незамінним пом... щеічником для подорожей, відпочинку на кемпінгу, поїздках на дачу чи море. Він має невеликі габарити та легку вагу, харчується від автомобільного прикурювача, тому дозволить зберігати продукти та напої холодними у спеку або зберігати теплі продукти під час
Goldtech.uaМенше року
(Полтава)
Поскаржитись
3 897 грн.

Ізотермічний холодильник Adler AD 8078

Ізотермічний холодильник Adler AD 8078 — портативний 30 л пристрій з подвійним живленням (DC 12 В / AC 220–240 В) для авто та... щедому, що охолоджує до 55 Вт і підігріває до 50 Вт, забезпечуючи температурний діапазон орієнтовно від −20°C до +20°C; має енергоефективний режим Eco для тривалої роботи, надійну термоізоляцію, зручну прес‑шпильку та знімну кришку для легкого доступу, компактні габарити 43,5×39,6×29,7 см, вагу 4,3 кг і рівень шуму близько 55 дБ, що робить його зручним для кемпінгу, поїздок і пікніків — зберігає продукти свіжими або підтримує гарячу їжу під час подорожі.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
3 770 грн.

Портативний холодильник Adler AD 8078 для автомобіля 28 л

Маркетплейс: MAUDAU  Golden З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 650 грн.

Автохолодильник Adler 28 л з підігрівом 12-220 В (AD 8078)

Маркетплейс: Rozetka.ua  RED-HOUSE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 827 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 8078

Перевірені рішення

Контейнер-холодильник Adler AD 8078 працює за термоелектричним принципом, заснованим на використанні пластин Пельтьє, і оснащений покращеною ізоляцією з циклопентану товщиною 20–25 мм. Така конструкція забезпечує тривале збереження температури при відключенні живлення. Екологічно безпечний матеріал не виробляє шкідливих викидів і зберігає продукти в безпеці протягом усього періоду використання. Пристрій підтримує як охолодження, так і підігрів, а вбудований вентилятор сприяє рівномірної циркуляції повітря. Температурна різниця всередині контейнера може досягати 20 °C порівняно з навколишнім середовищем, що є оптимальним показником. Кришка оснащена відкидною ручкою для зручного транспортування.

Універсальне джерело

Термобокс підходить для автоподорожей, виїздів на природу, кемпінгу, риболовлі або полювання і здатний вмістити до 44 банок напоїв об'ємом по 0.33 мл. Також він ідеальний для перевезення продуктів, медикаментів і провізії під час відряджень. Підключення до автомобільного прикурювача (12 В) і можливість роботи від розетки 230 В роблять пристрій універсальним для використання як у дорозі, так і вдома. Вся електронна начинка вбудована у відкидну кришку, яку можна легко зняти для зручного очищення. Модель відрізняється розумною ціною і збалансованими характеристиками.