Каталог   /   Мелкая бытовая техника   /   Бытовые приборы для дома   /   Машинки для удаления катышков   /   Adler

Машинка для удаления катышков Adler AD 9616

Фото - Машинка для удаления катышков Adler AD 9616
Фото 9
Adler AD 9616
Щетка для чистки
Диаметр сетки
50 мм
Контейнер
несъемный
Источник питания
батарейки / 2xAA /
Размеры
140х75х70 мм
Вес
130 г
Официальный сайт
adler.com.pl
Дата добавления на E-Katalog
декабрь 2020
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Adler 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Adler.

Купить Adler AD 9616

Все цены 9 →

Машинка для стрижки катишків Adler AD 9616

Машинка для стрижки катишків Adler AD 9616 Машинка для видалення катишків Adler AD 9616 призначена для дбайливого догляд... ещеу за одягом та текстильними виробами. Пристрій швидко та ефективно усуває катишки з поверхні тканини, повертаючи речам акуратний та доглянутий вигляд. Модель оснащена захисною металевою сіткою, яка запобігає пошкодженню матеріалу під час роботи. Гострі сталеві леза
Goldtech.uaМенее года
(Полтава)
Пожаловаться
377 грн.

Машинка від ковтунців Adler AD 9616 компактна на батарейках

Маркетплейс: MAUDAU  Euroteh С нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться
369 грн.

Машинка для видалення катишків бездротова Adler AD-9616 White/Gray (SH118688)

Маркетплейс: Rozetka.ua  GrandBuyer С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
357 грн.

Машинка для видалення ковтунців з одягу Adler AD 9616 White електрична бездротова з живленням від 2хАА батарейок

Маркетплейс: Rozetka.ua  WASHOPIK С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
474 грн.

Машинка для стрижки катишків Adler AD 9616

Маркетплейс: Rozetka.ua  GoldTechShop С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
eще 4 предложения

Динамика цен на Adler AD 9616