Дриль AEG SBE 705RE (4935442830)
AEG SBE 705RE 705 Вт, швидкозатискний, сумка750 Вт, швидкозатискний, кейс | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Значна потужність двигуна (705 Вт) і довговічний редуктор, виконаний на термічно зміцнених сталевих зубчастих колесах, дають змогу свердлити отвори в конструкційних і корозійностійких сталях (діаметром до 13 мм), кольорових металах і їх сплавах, кераміці, металі будь-яких порід, а також полімерах і композитних будівельних матеріалах. Завдяки ударного режиму дриль AEG SBE 705RE здатна проробляти отвори в бетонах (діаметром до 15 мм) або твердих цегельних кладках.
Інструмент обладнаний двомуфтовим швидкозатискним патроном, що дозволяє оперативно змінювати оснащення з діаметром хвостовика до 13 мм. Передбачений практичний прапорцевий перемикач реверса і електронний регулятор швидкості обертання, датчик якого вбудований механізм курковий вимикача. Для виконання тривалого свердління на зниженій швидкості (наприклад, при створенні великих отворів) передбачений регульований обмежувач. Дриль комплектується обгумованої додаткової додатковою рукояткою і обмежувачем глибини свердління.