Дриль Bosch UniversalImpact 730 0603131022
Фото 4 |
Bosch UniversalImpact 730 0603131022 без кейсакейс, набір 39 шт |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalImpact 730 0603131022
Дриль ударний Bosch Universalimpact 730 0603131022 | 2 299 грн. |
Дриль ударний Bosch Universalimpact 730 0603131022 | 2 389 грн. |
Ударная дрель BOSCH UniversalImpact 730 0603131022 | 2 389 грн. |
Модификації Bosch UniversalImpact 730 0603131022
Ціни на Bosch UniversalImpact 730 0603131022 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 730 0603131022 | від 2 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch UniversalImpact 730 060313100A | від 2 599 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →