Болгарка AEG WS 12-125 (4935451409)
Фото 3 |
AEG WS 12-125 125 мм / 1000 Вт125 мм / 1200 Вт |
|
Витривала і продуктивна кутова шліфувальна машина (болгарка) з двигуном підвищеної потужності. Призначена для активного побутового та професійного використання. Легко справляється зі значними обсягами робіт, адаптована для тривалих робочих сесій. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для ефективного виконання відрізних та шліфувальних робіт. Може обробляти натуральний і штучний камінь, чорні/кольорові метали та їх сплави, бетон/залізобетон, цегла, кераміку та інші тверді мінеральні матеріали.
Ключовими перевагами кутової шліфувальної машини AEG WS 12-125 є значна продуктивність, помірний вага (2,4 кг) і оптимізована ергономіка. Надійний колекторний електродвигун цієї моделі споживає до 1200 Вт енергії, а корисна механічна потужність на валу досягає значних 650 Вт. Ефективне повітряне охолодження двигуна і його надійний захист від пошкодження частками абразивного пилу, сприяє тривалому терміну служби інструменту. Корпус болгарки оптимізований для комфортного і міцного хвата, а захисний кожух має захист від провертання. Бесключевая фірмова гайка Fixtec-Nut дозволяє замінити диск за 12 секунд.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Купити AEG WS 12-125
Усі ціни 8 →Кутова шліфувальна машина AEG WS 12-125 | 3 060 грн. |
Кутова шліфмашина AEG WS 12-125 4935451409 | 3 584 грн. |
AEG WS 12-125 (4935451409) | 3 518 грн. |
Кутова шліфмашина AEG WS12 - 125 (4935451409) | 3 388 грн. |
AEG WS 12-125 (4935451409) | 3 275 грн. |
Модификації AEG WS 12-125
Ціни на AEG WS 12-125 |
---|---|---|---|---|
AEG WS 10-125 | від 2 830 грн. | 8 пропозицій | ||
AEG WS 12-125 | від 3 060 грн. | 8 пропозицій |