Ексцентрикова шліфмашина AEG EX 150 ES (4935443290)
Відео 6Фото 8 |
AEG EX 150 ES без кейскейс |
|
Можливість вибору амплітуди коливань: 3.2 мм / 6.4 мм
Модель EX 150 ES поставляється без кейса, а модель EX 150 ES KIT1 — з кейсом і набором шлифдисков
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG EX 150 ES
Усі ціни 10 →Ексцентрикова шліфувальна машина AEG ЕХ 150 ES | 6 819 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина AEG EX 150 ES 4935443290 | 7 870 грн. |
Эксцентриковая шлифмашина AEG EX150ES | 7 426 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова мережева AEG 440Вт (EX150ES) | 7 709 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина AEG EX 150 ES (4935443290) | 7 414 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AEG EX 150 ES
Ціни на AEG EX 150 ES |
---|---|---|---|---|
AEG EX 150 ES | від 6 819 грн. | 10 пропозицій | ||
AEG EX 150 ES KIT1 | від 6 559 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →