Болгарка AEG WS 15-125 SXE (4935455120)
Відео 1Фото 7 |
AEG WS 15-125 SXE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG WS 15-125 SXE
Усі ціни 6 →Болгарка AEG WS15-125SXE | 8 805 грн. |
Кутова шліфмашина AEG WS 15-125 SXE 4935455120 | 7 397 грн. |
Болгарка AEG WS 15-125 SXE (4935455120) | 9 823 грн. |
Болгарка (1520 Вт) УШМ AEG (4935455120) WS15-125SXE | 10 970 грн. |
Болгарка AEG WS15-125SXE | 8 805 грн. |
Кутова шліфувальна машина (болгарка) Aeg WS 15-125 SXE 1520 Вт | 10 450 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →