Блок живлення Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM
Відео 9Фото 7 |
Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM |
|
Блок живлення використовує концепцію Ultra Durable. У такій моделі реалізовані: стильний дизайн, висока якість компонентної бази та відмінна енергоефективність. Модульний пристрій дозволяє задіяти в корпусі ті проводи, які необхідні для підключення конкретно взятих комплектуючих. В електросхемі перетворювача використовуються надійні та довговічні твердотільні конденсатори японського виробництва, здатні стійко переносити нагрівання до 105 °C.
Блок живлення Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM має сертифікат 80+ Gold. Це означає, що комп'ютерне залізо буде забезпечене високоякісним електроживленням, з точним дотриманням сили струму і напруги. При цьому нагрівання перетворювача зведено до мінімуму. Штатна система охолодження побудована із застосуванням як вентилятора, так і радіаторного теплообмінника. 120-міліметрова крильчатка на гідродинамічному підшипнику включається лише при досягненні навантаження на ПК понад 20% заявленої потужності. До того часу тепло розсіюється за рахунок радіатора, в абсолютно безшумному режимі. Додатково частота обертання кулера регулюється контролером, залежно від навантаження, що робить блок живлення максимально тихою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM
Усі ціни 44 →Gigabyte UD750GM 750W (GP-UD750GM) GP-UD750GM | 3 899 грн. |
Блок живлення GIGABYTE UD750GM GP-UD750GM | 3 899 грн. |
Блок живлення Gigabyte UD750GM (GP-UD750GM) | 3 532 грн. |
Блок питания Gigabyte UD750GM (GP-UD750GM) | 3 532 грн. |
Блок питания gigabyte 750w (gp-ud750gm) | 4 248 грн. |
ККД 90% + золотий сертифікат якості
Gigabyte UD750GM ― це просунутий комп'ютерний блок живлення середньої потужності (750 Вт) з модульною кабельною системою, 90-відсотковим ККД та сертифікатом якості 80+ Gold. Останній гарантує, що процесор, відеокарта та інші комплектуючі будуть забезпечені високоякісним електроживленням, із гранично точним дотриманням сили струму та напруги та мінімальним рівнем шуму. Входить до лінійки Ultra Durable 2022 року випуску від Gigabyte і призначений як для професійних геймерів та оверклокерів, так і для всіх, хто прагне включити у свою систему високопродуктивні відеокарти наступного покоління.
Серйозна та надійна начинка
В електросхемі перетворювача використовуються надійні та довговічні твердотільні конденсатори японського виробництва, здатні стійко переносити нагрівання до 105 °C. Основна 12-вольтова лінія здатна забезпечити майже 100% загальної потужності пристрою. У перелік головних інтерфейсів входить відразу два роз'єми для живлення центрального мікропроцесора - подібний подвійний роз'єм використовується для підключення найпотужніших користувальницьких CPU із серії Intel Core i9 і AMD Ryzen. Додатково передбачено 4 конектори PCI-E (6+2), що дозволяє забезпечувати допоміжним живленням відразу кілька досить потужних відеокарт.
Модульні кабелі
Вся проводка використовує модульну систему підключення, завдяки чому кабельну локшину, що не використовується, можна відключити і прибрати з очей геть. 120-мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику включається лише при збільшенні навантаження вище 20%, в решту часу джерело живлення працює безшумно. Крім цього, Gigabyte Ultra Durable UD750GM забезпечує підвищений рівень захисту для вашої системи, включаючи захист від перевантажень, короткого замикання та перенапруги, чим гарантує безпеку та тривалий термін служби вашого комп'ютера. Офіційна гарантія складає 5 років.
Модификації Gigabyte Ultra Durable GM
Ціни на Gigabyte Ultra Durable GM |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM | від 3 465 грн. | 45 пропозицій | ||
Gigabyte Ultra Durable GM UD850GM | від 4 282 грн. | 40 пропозицій | ||
Gigabyte Ultra Durable GM UD1000GM | від 5 329 грн. | 50 пропозицій |