Блок живлення Aerocool Value Plus VX Plus 700W
Відео 10Фото 7 |
Aerocool Value Plus VX Plus 700W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
12 6 5 25 |
Згорів через 1 рік та 3 місяці Дешевий Неякісний, згорів Arctic : користуюся Aerocool VX Plus 500W більше року |
Блок живлення такий собі на старого комп'ютера зійде Нічого Виключається сам пособі Dofo: користуюся Aerocool VX Plus 600W більше року |
Купивши його тай сгорів через 2 роки Ціна Шуміти |
Показано 3 з 48 відгуків
ще 10 відгуків
3 червня 2023, 01:25
Пойдет ли к материнки Biostar B560MX-E PRO и видеокарте #
Gigabyte GeForce RTX 2060 SUPER WINDFORCE 8G (GV-N206SWF2-8GD)
Pedro
5 лютого 2021, 16:17
Сколько жёстких дисков и ссд можно устаановить с этим бп? #
Сколько жёстких дисков и ссд можно устаановить с этим бп?
Показано 3 із 24 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Aerocool Value Plus
Ціни на Aerocool Value Plus |
---|---|---|---|---|
Aerocool Value Plus VX Plus 400W | від 871 грн. | 47 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 500W | від 1 093 грн. | 51 пропозиція | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 550W | від 2 143 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 600W | від 1 429 грн. | 30 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 650W | від 2 457 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 700W | від 2 556 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 750W | від 2 727 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 800W | від 2 179 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →