Блок живлення Cooler Master MWE Gold V2 FM MPE-6501-AFAAG
Відео 3Фото 10 |
Cooler Master MWE Gold V2 FM MPE-6501-AFAAG |
|
Повністю модульний високоефективний комп'ютерний блок живлення із сучасною схемотехнікою та малошумним вентилятором. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований використання у потужних геймерських ПК і домашніх робочих станціях. Підтримує стандарт ATX 12V v2.41, легко встановлюється у будь-які ATX-корпуси. Є молодшою моделлю лінійки Cooler Master MWE Gold V2 FM, що включає якісні блоки потужністю від 650 до 1250 Вт.
В основі цієї моделі використано сучасну апаратну платформу з ефективною схемотехнікою (резонансний LLC-перетворювач та синхронний випрямляч з DC-DC конвертерами). Завдяки такому пристрої, блок живлення Cooler Master MWE Gold V2 FM MPE-6501-AFAAG показує чудову економічність, що відповідає рівню 80 Plus Gold (ККД>90% при навантаженні 50% від номінальної). Гарантує відмінну стабілізацію вихідної напруги та здатність віддавати до 649 Вт потужності по лінії +12В (струм до 54,1 А).
Для охолодження компонентів пристрою, що нагріваються, використовується керований 120 мм вентилятор з семилопастною широкою крильчаткою, оптимізованою для продуктивної і тихої роботи на малих оборотах. Цей кулер майже безшумний при невеликих навантаженнях (300 Вт). Модульна кабельна підсистема не тільки естетично бездоганна, а й дає можливість оптимізувати циркуляцію повітря усередині системного блоку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Модификації Cooler Master MWE Gold V2 FM
Ціни на Cooler Master MWE Gold V2 FM |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MWE Gold V2 FM MPE-6501-AFAAG | від 3 673 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooler Master MWE Gold V2 FM MPE-7501-AFAAG | від 4 549 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooler Master MWE Gold V2 FM MPE-8501-AFAAG | від 5 607 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooler Master MWE Gold V2 FM MPE-A501-AFCAG | від 7 714 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooler Master MWE Gold V2 FM MPE-C501-AFCAG | від 8 077 грн. | 38 пропозицій |