Блок живлення Chieftec PowerUp GPX-650FC
Відео 1Фото 8 |
Chieftec PowerUp GPX-650FC |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec PowerUp GPX-650FC
Усі ціни 40 →CHIEFTEC PowerUp 650W (GPX-650FC) GPX-650FC | 4 095 грн. |
Блок живлення Chieftronic PowerUp 650W (GPX-650FC) | 3 623 грн. |
Блок питания Chieftronic PowerUp 650W (GPX-650FC) | 3 623 грн. |
Блок живлення Chieftec PowerUp 650W (GPX-650FC) PowerUp 650W (GPX-650FC) | 3 868 грн. |
БП 650W Chieftec Chieftronic PowerUp GPX-650FC 120 mm, 80+ GOLD, Modular,R | 3 904 грн. |
.
Откроем обзор:
https://www.ixbt.com/supply/chieftronic-pow
Цитата:
"использованы конденсаторы ChengX, которые не очень популярны среди знатоков, вместо Nichicon и Nippon Chemi-Con"
производитель Китай
компания NICHICON CORPORATION
зарегистрирована в Karasumadori Oike-agaru, Nakagyo-ku, Kyoto, 604-0845 Japan
.
То ли они китайские то ли японские. То ли японские "отборные". Как понимать?
Чисте золото
Chieftronic PowerUp — повністю модульний 650-ватний блок живлення геймерського суббренду компанії Chieftec. Отримав сертифікат енергоефективності 80+ Gold. Це означає коефіцієнт корисної дії до 92 відсотків у разі живлення від розетки побутової електромережі 220 вольтів. Вміє працювати БЖ і від 110-вольтових мереж.
Груди в орденах
Також сертифікований шанованими міжнародними організаціями TUV Rheinland і Interseroh. Перша гарантує надійність, а друга — екологічність. Побудований на платформі CWT, яка є традиційною для продукції Chieftec. Вихідна напруга стабілізується за прогресивною схемою DC-DC Load-Line Calibration.
Нічого зайвого
По основній лінії +12 В видає силу струму 54 ампери, тобто 100 відсотків від сумарної заявленої потужності. Довжина процесорного кабелю 4+4-пін становить 65 см. Відеокарточних кабелів 6+2-пін доступно дві штуки. Зайві SATA і Molex-дроти можна зберігати в зручній сумочці.
Захисні рефлекси
Вентилятор Yate Loon діаметром 12 см, заснований на підшипнику кочення, працює тихо. Конденсатори ChengX і CapXon, упереміш 85 і 105-градусні. Є варистор для грозозахисту. Також реалізовані всі можливі рівні електрозахисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження і перегріву. Все це підтверджується продовженою 5-річною гарантією.
Модификації Chieftec PowerUp
Ціни на Chieftec PowerUp |
---|---|---|---|---|
Chieftec PowerUp GPX-550FC | від 3 434 грн. | 41 пропозиція | ||
Chieftec PowerUp GPX-650FC | від 3 493 грн. | 40 пропозицій | ||
Chieftec PowerUp GPX-750FC | від 3 894 грн. | 51 пропозиція | ||
Chieftec PowerUp GPX-850FC | від 4 033 грн. | 59 пропозицій |