Блок живлення Aerocool Value Plus VX Plus 600W
Відео 10Фото 7 |
Aerocool Value Plus VX Plus 600W |
|
Один із найдоступніших брендових комп'ютерних блоків живлення потужністю 600 Вт стандарту ATX 12V v2.3 з пасивним PFC-модулем. Є середньою моделлю бюджетної лінійки Aerocool Value Plus зразка 2018 року, що включає 8 різних блоків з паспортною потужністю від 400 до 800 Вт. Має стандартні габаритні розміри, легко встановлюється у будь-які ATX-корпуси. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для живлення геймерських систем початкового і середнього рівня.
Може стати джерелом енергії для роботи недорогих робочих станцій (в т.ч. обладнаних графічними прискорювачами малої/середньої потужності). Апаратною основою блоку живлення Aerocool Value Plus VX Plus 600W стала надійна платформа із сучасною схемотехнікою, яка здатна забезпечити 92% номінальної потужності по лінії +12В (при струмі до 46 А). Блок немає сертифікації за системою 80 Plus, але за 50% навантаженні його ККД становить близько 82%, що притаманно подібних недорогих рішень.
Кабельна підсистема включає шість основних ліній: ATX 24-pin (20+4), EPS/ATX12V 8-pin (4+4), дві лінії PCI-E 8-pin (6+2), комбінована 2хSATA+2хMOLEX 4 -pin та комбінована 2хSATA+MOLEX 4-pin+Floppy. Блок забезпечує хорошу стабільність вихідних напруг, низький рівень пульсацій та відсутність високочастотних перешкод. Для охолодження власних компонентів використовується керований вентилятор, що мало шумить 120 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Купити Aerocool Value Plus VX Plus 600W
Усі ціни 28 →Aerocool VX Plus 600W (ACPN-VS60NEY.11) ACPN-VS60NEY.11 | 1 499 грн. |
Блок живлення AeroCool VX Plus 600 (ACPN-VS60NEY.11) 600W ACPN-VS60NEY.11 | 1 499 грн. |
Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) | 1 489 грн. |
Блок питания Aerocool vx 600 Plus 600w | 1 637 грн. |
Блок питания Aerocool 600W VX600 PLUS, 120 mm, 20+4pin, 1x4+4pin, SATA x 4 | 1 496 грн. |
12 6 5 25 |
Блок живлення такий собі на старого комп'ютера зійде Нічого Виключається сам пособі Dofo: користуюся Aerocool VX Plus 600W більше року |
Купивши його тай сгорів через 2 роки Ціна Шуміти |
пропрацював півроку і підгорів кабель живлення, забравши з собою матір немає горить Игорь Ерёмин: користуюся Aerocool VX Plus 600W кілька місяців |
Модификації Aerocool Value Plus
Ціни на Aerocool Value Plus |
---|---|---|---|---|
Aerocool Value Plus VX Plus 400W | від 872 грн. | 46 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 500W | від 1 100 грн. | 60 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 550W | від 2 143 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 600W | від 1 429 грн. | 28 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 650W | від 2 457 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 700W | від 2 556 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 750W | від 2 727 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 800W | від 2 184 грн. | 44 пропозиції |