Витяжка Toflesz OK-4 Baltic Island 40 850
Toflesz OK-4 Baltic Island 40 850 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-4 Baltic Island 40 850
Усі ціни 25 →Витяжка TOFLESZ BALTIC ISLAND 40 CM 850 M3/H ZŁOTY | 46 494 грн. |
Витяжка Toflesz OK-4 Baltic Island 850m3/h Black | 24 284 грн. |
Toflesz OK-4 Baltic Island 40 850m3/h biały | 21 880 грн. |
Toflesz OK-4 Baltic Island 40 850m3/h biały | 22 427 грн. |
Toflesz OK-4 Baltic Island 40 850m3/h biały | 22 974 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →