Ексцентрикова шліфмашина Airkraft AT-980-5
Airkraft AT-980-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airkraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airkraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Airkraft AT-980-5
Усі ціни 11 →Шлифмашина пневматическая эксцентриковая AIRKRAFT (AT-980-5) | 1 693 грн. |
Шліфувальна машина Airkraft пневмо орбітальна 125 мм (AT-980-5) | 1 841 грн. |
Шлифовальная машина Airkraft пневмо орбитальная 125 мм (AT-980-5) AT-980-5 | 1 578 грн. |
Шліфувальна машина Airkraft пневмо орбітальна 125 мм (AT-980-5) AT-980-5 | 1 546 грн. |
Airkraft (AT-980-5) AT-980-5 | 1 892 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →