Action камера AirOn ProCam 7 DS
Відео 1Фото 10 |
AirOn ProCam 7 DS
HD:1280x720 пікс 60 к/с
Full HD:1920x1080 пікс 60 к/с
Quad HD:2560x1440 пікс 30 к/с
Ultra HD:3840x2160 пікс 24 к/с
Кут огляду:150 °
Комплект:бокс, на шолом
Акумулятор:1350 мАгод
Вага:91 г
Процесор Novatek NT96660.
Всі характеристики
Характеристики ProCam 7 DS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AirOn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AirOn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AirOn ProCam 7 DS
Усі ціни 25 →Екшн камера Набір блогера 30 у 1 Airon ProCam 7 Ds з аксесуарами | 5 170 грн. |
Экшн камера Набор блогера 30 в 1 Airon ProCam 7 Ds с аксессуарами | 5 215 грн. |
Airon 7 DS Blogger Kit набір 60 в 1 Grey (69477915500065) 69477915500065 | 5 199 грн. |
Экшн-камера airon Набір блогера 30 в 1: ProCam 7 ds з аксесуарами (4822356 | 5 321 грн. |
Екшн-камера Airon ProCam 7 DS (4822356754476) | 3 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →