Витяжний вентилятор airRoxy dRim 100 TS BB (01-062)
Відео 1Фото 3 |
Модифікації airRoxy dRim 11
Характеристики
airRoxy dRim 100 TS BB |
|
Декоративна панель представлена різними кольорами, уточнюйте у продавців наявність панелей в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог airRoxy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі airRoxy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити airRoxy dRim 100 TS BB
Колір:
Сортувати
Airroxy AirRoxy dRim 100 TS BB (01-062) | 1 486 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 100 TS BB таймер панель пластик чорний ма | 2 045 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 100 TS BB з таймером на шарикових підшипн | 1 486 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 100 TS BB таймер панель пластик білий гля | 1 974 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 100 TS BB таймер панель пластик білий мат | 1 974 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо