Витяжний вентилятор airRoxy dRim 125 PS BB
Відео 1Фото 3 | від 1 163 до 2 339 грн. Порівняти ціни 30 →Розмір:125 мм Продуктивність:140 м³/год Шум:36 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації airRoxy dRim 11
Характеристики
airRoxy dRim 125 PS BB |
|
Декоративна панель представлена різними кольорами, уточнюйте у продавців наявність панелей в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог airRoxy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі airRoxy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити airRoxy dRim 125 PS BB
Колір:
Сортувати
Airroxy AirRoxy dRim 125 PS BB (01-067) | 1 163 грн. |
Вентилятор airRoxy dRim 125 PS BB,01-067 | 1 368 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 125 PS BB шнурковий вимикач панель скляна | 2 164 грн. |
Витяжний вентилятор AIRROXY dRim 125 PS BB зі шнурковим вимикачем на шарик | 1 163 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 125 PS BB шнурковий вимикач панель пласти | 1 722 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо