Витяжний вентилятор airRoxy dRim 100 RMS BB
Відео 1Фото 3 |
Модифікації airRoxy dRim 11
Характеристики
airRoxy dRim 100 RMS BB |
|
Декоративна панель представлена різними кольорами, уточнюйте у продавців наявність панелей в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог airRoxy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі airRoxy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити airRoxy dRim 100 RMS BB
Колір:
Сортувати
Airroxy AirRoxy dRim 100 RMS BB (01-065) | 1 726 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 100 RMS BB датчик руху/таймер панель плас | 2 285 грн. |
Витяжний вентилятор AIRROXY dRim 100 RMS BB з датчиком руху та таймером на | 1 726 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 100 RMS BB датчик руху/таймер панель плас | 2 214 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 100 RMS BB датчик руху/таймер панель скля | 2 641 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо