Витяжний вентилятор airRoxy dRim 125 HS BB
Відео 1Фото 3 |
Модифікації airRoxy dRim 11
Характеристики
airRoxy dRim 125 HS BB |
|
Декоративна панель представлена різними кольорами, уточнюйте у продавців наявність панелей в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог airRoxy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі airRoxy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити airRoxy dRim 125 HS BB
Колір:
Сортувати
Airroxy AirRoxy dRim 125 HS BB (01-070) | 1 729 грн. |
Вентилятор airRoxy dRim 125 HS BB,01-070 | 1 729 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 125 HS BB таймер/датчик вологості 140м³/г | 1 728 грн. |
Витяжний вентилятор AIRROXY dRim 125 HS BB на шарикових підшипниках з тайм | 1 729 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 125 HS BB таймер/датчик вологості панель | 2 288 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо