Кондиціонер Airwell HDD 24 DCI 65 м²
Airwell HDD 24 DCI 65 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:65 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2000/1850 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики HDD 24 DCI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airwell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airwell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Airwell HDD 24 DCI:
Фотокаталітичний фільтр
Розщеплює з допомогою фотокаталізу шкідливі хімічні та органічні елементи на прості сполуки, видаляє запах диму та інші неприємні запахи.
- Антикорозійне покриття
- Інтенсивний режим (опція)
Фотокаталітичний фільтр
Модификації Airwell HDD 24 DCI
Ціни на Airwell HDD 24 DCI |
---|---|---|---|---|
Airwell HDD 9 DCI 25 м² | від 31 920 грн. | 2 пропозиції | ||
Airwell HDD 12 DCI 35 м² | від 8 498 грн. | 2 пропозиції | ||
Airwell HDD 18 DCI 50 м² | від 50 240 грн. | 2 пропозиції | ||
Airwell HDD 24 DCI 65 м² | від 57 520 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →