Кондиціонер Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP-NG 62 м²
Відео 3Фото 2 |
Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP-NG 62 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:62 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1760/1860 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Фірмова система фільтрації CH 7-SKY Technology, заснована на семи фільтрах широкого спектру дії. Підтримується функція чергового опалення, вона передбачає підтримання температури +8 °С під час відсутності мешканців для досягнення більшої економії.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Air-Master CH-S24FTXP-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP-NG 62 м²
Усі ціни 7 →Кондиционер Cooper&Hunter Air Master Inverter CH-S24FTXP-NG | 39 780 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Air Master Inverter CH-S24FTXP-NG | 35 090 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXP-NG | 35 100 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter Air Master Inverter CH-S24FTXP | 35 095 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter AIR MASTER INVERTER CH-S24FTXP-NG | 32 440 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXP-NG R32 Wi-Fi | 44 200 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER AIR MASTER INVERTER CH-S24FTXP-NG | 44 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP-NG
Ціни на Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Air-Master CH-S07FTXP-NG 22 м² | від 15 140 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S09FTXP-NG 26 м² | від 16 940 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S12FTXP-NG 35 м² | від 19 140 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S18FTXP-NG 46 м² | від 25 390 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP-NG 62 м² | від 32 440 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →