Кондиціонер Ballu Platinum Evolution BSUI-24HN8 70 м²
Відео 2Фото 5 |
Ballu Platinum Evolution BSUI-24HN8 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:2195/1960 Вт
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Platinum Evolution BSUI-24HN8
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
19 серпня 2021, 18:00
Количество межблочных проводов #
Какое количество межблочных проводов? И нет ли там отдельного датчика от наружного к внутреннему блоку?
Відеоогляди
Модификації Ballu Platinum Evolution BSUI-24HN8
Ціни на Ballu Platinum Evolution BSUI-24HN8 |
---|---|---|---|---|
Ballu Platinum Evolution BSUI-09HN8 29 м² | від 15 132 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu Platinum Evolution BSUI-12HN8 35 м² | від 18 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu Platinum Evolution BSUI-18HN8 53 м² | від 26 390 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu Platinum Evolution BSUI-24HN8 70 м² | від 31 700 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →