Кондиціонер Samsung GEO inverter AR24TXFYAWKNUA 65 м²
Фото 5 |
Високопродуктивний і надійний інверторний кондиціонер з можливістю віддаленого управління роботою безпосередньо зі смартфона Користувач. Модель була представлена на ринку в рамках сімейства GEO inverter в 2020 році. Конкретно ця модифікація розрахована на експлуатацію в побутових, офісних або комерційних приміщеннях площею до 65 м2. В основі кондиціонера Samsung GEO inverter AR24TXFYAWKNUA знаходиться надійний інверторний компресор, а по його жилах тече озонобезпечний холодоагент R32.
Звернемо увагу на те, що модель може використовуватися, в тому числі і для обігріву приміщень при температурі за вікном до -22 °C, що дозволяє використовувати пристрій як додаткове джерело тепла протягом усього зимового сезону. Технологія AI Auto Comfort автоматично оптимізує режими роботу, аналізуючи умови приміщення і схеми використання. Спеціальний нічний режим створює комфортні умови для експлуатації моделі навіть в спальні. При виключенні пристрою автоматично запускається система автоочищення, яка забезпечує усунення з теплообмінника пилу і вологи. Система фільтрації повітря передбачає наявність спеціального антиалергенного фільтра. А спеціальна технологія потрійного захисту (Triple Protector Plus) оберігає зовнішній блок від несприятливих умов зовнішнього середовища.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung GEO inverter AR24TXFYAWKNUA 65 м²
Усі ціни 10 →Кондиционер Samsung GEO WiFi AR24TXFYAWKNUA | 27 999 грн. |
Кондиціонер Samsung AR24TXFYAWKNUA | 25 810 грн. |
Samsung GEO WiFi AR24TXFYAWKNUA | 38 999 грн. |
Кондиціонер Samsung AR24TXFYAWKNUA | 25 806 грн. |
Кондиціонер Samsung AR24TXFYAWKNUA | 25 815 грн. |
Ефективний та якісний. Працює на ура. Якщо включити на максимальну потужність, то через півгодини повітря в кімнаті буде охолоджено. Це дуже зручно. Зовнішній вигляд кондиціонера мені теж сподобався. Він не надто громіздкий. Чистий білий колір. У блоці очищення цілих три фільтри. Очищає повітря приміщення не лише від пилу, а й від деяких видів бактерій. Актуально та корисно для дитячої кімнати. Немає Александр Владимирович: користуюся Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA кілька місяців |
Модификації Samsung GEO inverter AR24TXFYAWKNUA
Ціни на Samsung GEO inverter AR24TXFYAWKNUA |
---|---|---|---|---|
Samsung GEO inverter AR09TXFYAWKNUA 25 м² | від 13 247 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA 33 м² | від 13 400 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung GEO inverter AR18TXFYAWKNUA 50 м² | від 20 560 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung GEO inverter AR24TXFYAWKNUA 65 м² | від 25 806 грн. | 10 пропозицій |