Кондиціонер Airwell HKD012-N11 32 м²
Airwell HKD012-N11 32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики HKD012-N11
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airwell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airwell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Airwell HKD012-N11:
- Функція I feel — підтримує задану температуру в тому місці, де знаходиться пульт
Модификації Airwell HKD012-N11
Ціни на Airwell HKD012-N11 |
---|---|---|---|---|
Airwell HKD009-N11 27 м² | від 27 120 грн. | 2 пропозиції | ||
Airwell HKD012-N11 32 м² | від 29 240 грн. | 2 пропозиції | ||
Airwell HKD018-N11 50 м² | від 44 760 грн. | 2 пропозиції | ||
Airwell HKD024-N11 62 м² | від 50 080 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →