Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG 35 м²
Відео 1Фото 10 |
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG 35 м²
Premium (топ, преміум дизайн)12000 BTUінверторсенсор присутностірозумний дімтільки внутрішній блокдуже тихий
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium MSZ-LN35VG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG 35 м²
Усі ціни 24 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN35VG2B | 40 115 грн. |
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-LN35VGB/2B 9062022105 | 41 274 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC PREMIUM Inverter M | 28 683 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC PREMIUM Inverter M | 28 783 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC PREMIUM Inverter M | 28 883 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG
Ціни на Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN25VG 25 м² | від 20 040 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG 35 м² | від 27 962 грн. | 24 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN50VG 50 м² | від 40 350 грн. | 21 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN60VG 61 м² | від 52 167 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →