Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE 35 м²
Фото 2 |
Вражаюче тихий, економічний і продуктивний внутрішній блок з сенсором присутності для створення інверторної мультиспліт-системи класу преміум. Є середньою моделлю в лінійці Deluxe Inverter, розрахований на обслуговування житлових і офісних приміщень площею від 35 м². Виконаний в елегантному пластиковому корпусі, який легко впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Основними особливостями внутрішнього блоку кондиціонера Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE є: вражаюче низький рівень шуму, висока об'ємна продуктивність (до 696 м³/год) та ефективна система очищення повітря.
Мінімальний шум у режимі Silent становить всього 21 дБ, що робить цю модель відмінним вибором для кондиціонування великих житлових кімнат. Інверторна технологія приводу вентилятора гарантує максимальну економічність. В парі з зовнішнім блоком Mitsubishi Electric Deluxe MUZ-FH35VA ця модель демонструє високу енергоефективність класу А Система очищення повітря Plasma Quad, ефективно видаляє з повітря пил, алергени, віруси і бактерії, а вбудований дезодоруючий фільтр впоратися з неприємними запахами. Можливе підключення модуля Wi-Fi для віддаленого керування.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купили такий кондиціонер для холу нашої стоматологічної клініки. Вибрали саме цю модель, тому що вона вміє знезаражувати повітря, що проходить через неї. Плазмова система очищення повітря, яка не тільки прибирає пил та алергени, а й убиває віруси та інші хвороботворні мікроорганізми. Вважаю, що для медичного закладу дуже важлива та корисна функція. Крім плазмового, є і звичайні механічні фільтри. Їх легко виймати та чистити. Ще одна важлива особливість – функція дезодорування – тепер у нас у холі майже не буває лікарських запахів. Кондиціонер вміє визначати, чи є людина в кімнаті. Потім визначає його положення та спеціальна інтелектуальна система відхиляє від людини потоки холодного повітря або, при обігріві, навпаки, спрямовує тепле повітря на людину. Чудова технологія. Можна сісти прямо під кондиціонером, і ти не будеш мерзнути. Те саме можна зробити і вручну – жалюзі кондиціонера управляються окремо з пульта. Пульт, до речі, зручний та інтуїтивно зрозумілий. Працює дуже тихо. Почути можна хіба тільки в повній тиші і те, що звучить тільки механізм повороту інфрачервоного датчика. Те саме, горезвісне японське якість. Воно буквально у всьому – якісні матеріали, щільне підганяння всіх елементів конструкції, приємний на дотик пульт. З ним дуже приємно працювати. Споживає мало електроенергії. Ціна висока, але, на мою думку, виправдана. Внутрішній блок дуже великий. Насилу помістився на передбачене місце. користуюся Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH25VE місяць і більше |
Модификації Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE
Ціни на Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH25VE 25 м² | від 17 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE 35 м² | від 22 250 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH50VE 50 м² | від 28 490 грн. | 3 пропозиції |