Протипожежний датчик Ajax FireProtect 2 RB (Heat/Smoke/CO)
Відео 7Фото 14 |
Ajax FireProtect 2 RB (Heat/Smoke/CO) |
|
Захист від помилкових спрацьовувань на водяну пару. Спрацьовування при концентрації CO: 50ppm за 90 хвилин, 100ppm за 40 хвилин, 300ppm за 3 хвилини. Спрацьовує при 64 °С або підвищенні температури на 10 °С за хвилину. Синхронне спрацьовування кількох датчиків.
Є версії з різним набором детекторів. На відміну від FireProtect 2 SB (Heat/Smoke/CO) – змінна батарея, але менший термін роботи від неї. Є версія з живленням від мережі та резервним від батареї FireProtect 2 AC (Heat/Smoke/CO).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ajax FireProtect 2 RB (Heat/Smoke/CO)
Усі ціни 40 →Ajax Датчик диму, температури та чадного газу FireProtect 2 RB Heat Smoke | 3 491 грн. |
Бездротовий датчик диму, температури та чадного газу Ajax FireProtect 2 Rb | 3 599 грн. |
Беспроводной датчик дыма, температуры и угарного газа Ajax FireProtect 2 R | 3 599 грн. |
Ajax FireProtect 2 RB (000029696) | 3 599 грн. |
Датчик чадного газу Ajax FireProtect 2 RB Heat/Smoke/CO Black (FireProtect | 3 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди