Action камера SJCAM SJ10 Pro
Відео 37Фото 11 |
Добре захищена, збалансована та порівняно недорога action-камер 2023 року від іменитого китайського виробника. Призначена для любителів екстремальної фото- та відеозйомки високої роздільної здатності, які не бажають або не мають можливості купувати більш дорогі камери PRO-рівня. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для якісної реєстрації подій у несприятливих зовнішніх умовах.
Виконана з приємного на дотик та якісного пластику, з прогумованою кнопкою та металевими кришечками відсіків. Цей водонепроникний корпус із класом захисту IPX8 дає можливість знімати під водою без захисного боксу на глибині до 5 м, а комплектний бокс збільшує межу до 60 м. Action-камера SJCAM SJ10 Pro підтримує фірмову технологію стабілізації, що дозволяє покращувати якість відеороликів, прибираючи тремтіння при зйомці з рук у русі.
Здатна грати роль відеореєстратора чи вебкамери. Об'єктив фікс-фокус з великою глибиною різкості забезпечує поле зору до 170 °, і, отже, не вимагає точного кадрування і дозволяє працювати без видошукача. Автоматичне керування експозицією та відсутність налаштувань об'єктиву дозволяє працювати в режимі, що не обслуговується, не відволікаючи оператора від важливих подій. Завдяки зв'язці чутливої матриці Sony IMX377 з продуктивним процесором Ambarella H22 ця модель може захоплювати відео з реальною роздільною здатністю до 3840х2160 при 60 к/с.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SJCAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SJCAM.
Купити SJCAM SJ10 Pro
Усі ціни 10 →Екшн-камера SJcam SJ10 Pro SJ835103 | 9 279 грн. |
Екшн-камера SJCAM SJ10 Pro Czarny | 9 594 грн. |
Экшн-камера SJCAM SJ10 Pro | 8 810 грн. |
Экшн-камера SJCAM SJ10 Pro SJ835103 | 8 810 грн. |
SJCAM SJ10 Pro Czarny | 9 594 грн. |
Подарувала дівчина. Люблю активний спорт, скейт, велосипед, люблю походи. Камера за ціною бюджетна, але цілком якісна. Відео пристойної якості, я не маю нарікань. Я знімаю 1080р 60 к/с. Найкращий контент виходить, і не потрібно качати файли по 20 гігабайт за поїздку. Тому що 4К при 60 к/с займають саме стільки, якщо знімати подорож на велосипеді. Кілька разів знімав і 4К. Якість така ж, але більше деталізація. Мені подобається, як працює баланс білого. У принципі немає засвітів, і дуже збалансована картинка виходить. Хоча перед сутінками картинка трохи темніша. Стабілізація цифрова, але цілком справляється зі своїм завданням. Я задоволений нею. Для мене було відкриттям, що передній об'єктив відкручується. Не знав, і дізнався від друга, який його відкрутив)) Заліз в інтернет, і зрозумів, що по-перше це для захисту основного об'єктиву, по-друге, - для аксесуарів. Меню зручне, дуже просте. Розібрався швидко. У комплекті йшли дві платформи на скотчі. + скотч. Аксесуари є, але ще не купував (крім власника на кермо). Якщо чесно, у мене є відеореєстратор від ксяомі, і там така сама картинка. Один в один. Напевно, така ж матриця коштує. Але це не закид, просто спостереження. Мені здається що для прогулянок, велосипеда, туризму та кемпінгу – більш ніж достатньо. Ціна прийнятна, якість відповідає ціні. У комплекті ще була ганчірочка, стандартний тримач і кожух (під самоклеючі майданчики). Непогана якість відео. Є чесні 4К 60 к/с. Проста в налаштуваннях + меню дуже просте. В принципі непогана комплектація. Гарна стабілізація (хоч і цифрова). Ціна. Знімний об'єктив. Бракує переднього екранчика, навіть найпростішого. Іноді потрібно при зйомці з селфі-палиці. Макс: користуюся SJCAM SJ10 Pro кілька місяців |