Клавіатура
Akko Horizon 3087DS Cherry MX Brown Switch
Фото 6 |
Akko Horizon 3087DS Cherry MX Brown Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akko Horizon 3087DS Cherry MX Brown Switch
Усі ціни 8 →AKKO 3087 DS Horizon Cherry MX Brown (6925758616355) Black/Blue 6925758616 | 3 399 грн. |
Клавіатура Akko 3087 V2 DS Horizon Cherry Brown 6925758616355 | 2 899 грн. |
Клавіатура AKKO 3087 V2 DS Horizon Cherry Brown (6925758616355) | 2 899 грн. |
Клавиатура AKKO 3087 DS Horizon 87Key, Cherry MX Brown (6925758616355) | 3 399 грн. |
Клавіатура AKKO 3087 V2 DS Horizon Cherry Brown (6925758616355) | 2 899 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Akko Horizon 3087DS
Ціни на Akko Horizon 3087DS |
---|---|---|---|---|
Akko Horizon 3087DS 2nd Gen Orange Switch | від 2 499 грн. | 9 пропозицій | ||
Akko Horizon 3087DS 2nd Gen Pink Switch | від 2 899 грн. | 10 пропозицій | ||
Akko Horizon 3087DS CS Pink V2 Switch | від 2 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Akko Horizon 3087DS CS Radiant Red Switch | від 2 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Akko Horizon 3087DS Cherry MX Brown Switch | від 2 899 грн. | 8 пропозицій | ||
Akko Horizon 3087DS Cherry MX Red Switch | від 3 399 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →