Akko Mirror of the Sky 3087 Red Switch (A3087MICR)
Фото 8 |
Akko Mirror of the Sky 3087 Red Switch |
|
Стильний варіант механічної клавіатури Akko 3087 із дизайнерським оформленням Mirror of the Sky. Кейборд має традиційне дротове підключення з інтерфейсом USB-C, при цьому шнур за потреби можна зняти. Матеріал виготовлення клавіш - PBT. Для створення символів використано гарячу сублімацію. Подібний пристрій введення може бути відмінним рішенням як для ігор, так і роботи. Розкладка представлена форматом ANSI, з довгими клавішами Shift та однорядним Enter.
Механічна клавіатура Akko Mirror the Sky 3087 Red Switch використовує фірмові кнопки з профілем ASA. Це обтічні кейкапи з увігнутою контактною поверхнею, що покращує взаємодію з пальцями. Робота клавіш ґрунтується на професійних механічних перемикачах Cherry MX Red. Це високонадійні лінійні свічки з ресурсом 100 млн. кліків. Кейборд підтримує можливість створення макросів. Модель розрахована на тих користувачів, яким не потрібне підсвічування клавіш, оскільки в цій версії вона відсутня. Пристрій введення стійко переносить намокання, конструкція має гарну вологостійкість. Розкладка дозволяє активувати ігровий режим. Система N-KRO дозволяє одночасно натискати необмежену кількість клавіш.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akko.
Купити Akko Mirror of the Sky 3087 Red Switch
Усі ціни 20 →AKKO 3087 Mirror of Sky Cherry MX Red (6925758616454) Blue 6925758616454 | 3 799 грн. |
Клавіатура Akko 3087 Mirror of the Sky Cherry MX Red Blue (A3087MICR) | 3 789 грн. |
Клавіатура AKKO 3087 Mirror of the Sky Cherry MX Red, EN/UKR, Blue A3087MI | 4 499 грн. |
AKKO 3087 Mirror of the Sky Cherry MX Red, RU, Blue (A3087MICR) | 4 499 грн. |
Клавиатура AKKO 3087 Mirror of the Sky Cherry MX Red (Blue) A3087MICR | 4 499 грн. |
Модификації Akko Mirror of the Sky 3087
Ціни на Akko Mirror of the Sky 3087 |
---|---|---|---|---|
Akko Mirror of the Sky 3087 Brown Switch | від 3 799 грн. | 10 пропозицій | ||
Akko Mirror of the Sky 3087 Red Switch | від 3 789 грн. | 20 пропозицій | ||
Akko Mirror of the Sky 3087 Silent Red Switch | від 3 590 грн. | 6 пропозицій |